Конкурс якості

Запрошуємо Ваше підприємство взяти участь у конкурсі «Слобожанський вибір».

Конкурс створювався з метою стимулювання та підтримки вітчизняних підприємств і організацій до випуску продукції, що відповідає сучасним вимогам ринку: конкурентоспроможність, економічна доцільність, впровадження сучасних технологій, забезпечення екологічної безпеки виробництва.

Перемоги підприємств у конкурсі підтверджують їх могутній потенціал, прагнення виробляти конкурентоспроможну продукцію та виходити з нею на внутрішній і зовнішній ринок України.

Медалями конкурсу «Слобожанський вибір» були відзначені кращі підприємства в різноманітних галузях виробництва. Серед нагороджених: ТМ «Балашовъ» (АР Крим), ТМ «Дригало» (Київська обл.), ТОВ «Гріг» (Донецька обл.), ТОВ «Нептун» (Чернігівська обл.), ТОВ «Агрокосм» (Дніпропетровська обл.), ТОВ «Піранья» (Харківська обл.), ТОВ «Ей Джі Фуд» (Харківська обл.), ТОВ «Чугуїв-продукт» (Харківська обл.), ВАТ «Сан Інтербрю Україна» (Харківська обл.) та інші.

До участі у конкурсі запрошуються підприємства, заклади, установи  різноманітних галузей, які продовжують стабільно працювати, нарощувати обсяги виробництва і планують закріпити своє провідне становище на ринку України.

Підведення підсумків конкурсу та церемонія нагородження відбувається в межах спеціалізованих виставок.

За результатами конкурсу лауреати та переможці нагороджуються медалями та дипломами.