Про компанію

Виставкова компанія «Слобожанський ярмарок» була організована у 2010 році на базі колективу з десятирічним досвідом проведення презентаційно-виставкових заходів. Щорічно компанія проводить близько десятка заходів в Україні та за її межами.

До найбільш значущих проектів належить Великий Слобожанський ярмарок, який проходить щорічно в м. Харків. Також реалізує ряд спеціальних проектів з проведення презентацій, спеціалізованих виставок і загальногалузевих ярмарків в Харкові. Активно взаємодіє з обласними органами державної влади, постійно представляє підприємства Харківської області на всеукраїнських та міжнародних виставкових заходах в Україні та за кордоном, зокрема: м. Київ (Національний благодійний Великодній ярмарок, Міжнародна виставка-ярмарок «Агро», Всеукраїнська акція «Барвиста Україна», Всеукраїнський конкурс «Кращий товар року»), у Полтавській області (виставка-ярмарок «Національний Сорочинський ярмарок»), в Курській області (виставки-ярмарку «Курський Коренський ярмарок», «Ярославна», «Під Святим омофором Пресвятої Богородиці», в м. Бєлгород (Дні Харківської області в Бєлгородській області).

Про високий рівень проведених заходів свідчать призові місця організованих експозицій і більше 50 – ти нагород колективу.

ТОВ «Слобожанський ярмарок» співпрацює майже з 1000 підприємств, організацій і приватних підприємців України і з-за кордону.